• Szanowni Państwo,
  serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Instytut Rozwoju Nauk o Zdrowiu i Usług Medycznych „ProLongaVita” konferencji nt. „Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej w praktyce”, która odbędzie się w dniach 26-27.01.2018 r. w Poznaniu.

  Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz zgłaszania uczestnictwa!

  Read more
 • Szanowni Państwo,

  W związku z realizacją przez Fundację Instytut Rozwoju Nauk o Zdrowiu i Usług Medycznych „Pro Longa Vita” zadania publicznego pn. Opracowanie i dystrybucja Praktycznego poradnika dla nauczycieli „Zespół Dziecka Krzywdzonego – diagnostyka i postępowanie”, udostępniamy powstały w ramach ww. zadania podręcznik.

  Read more
 • MEDICAL & HEALTH SCIENCES REWIEV jest dynamicznie rozwijającym się czasopismem z zakresu Nauk o zdrowiu.

  Dokładamy wszelkich starań, aby problematyka poruszana na łamach czasopisma stanowiła rzetelne źródło informacji naukowej, inspirowała do realizacji badań i prezentowania wyników.

  Zachęcamy do przesyłania prac na adres redakcja@mhsr.pl!

  Read more
 • Fundacja Instytut Rozwoju Nauk o Zdrowiu i Usług Medycznych “Pro Longa Vita” realizuje projekt pn. “PROGRESSUS – projekt obywatelskiego wsparcia tworzenia/zmian lokalnych polityk senioralnych wobec osób 60+ realizowanych na obszarze Metropolii Szczecińskiej”, dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

  Read more

Partnerzy i sponsorzy

Back to Top